Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
26.04.2020
Představujeme

Mulieres - jde to i ekologicky

MULIERES: PŘIPOJTE SE I VY K PŘÍRODNÍ REVOLUCI! aneb ZAČÁTEK RODINNÉHO PODNIKÁNÍ S VELKÝM SRDCEM

 

Estonská značka Mulieres láká své zákazníky heslem “All natural is all you need!” (pozn.: Příroda je vše, co potřebujete!). 

Zakladatelkou je Merylin Rüütli, inspirativní maminka, která řešila problém velmi citlivé a podrážděné pokožky jejích dětí. Po dlouhém boji s alergiemi a začervenalou kůží, začala zkoumat, co je příčinou pnutí jejich pokožky. Díky zkoumání složení běžných pracích prostředků si uvědomila, že všechny prostředky, které používá, nejsou ani zdaleka vhodné pro citlivou pokožku, natož pro pokožku dětí. Musela tedy přijít s vlastním domácím pracím prostředkem, který by byl pro její rodinu vhodný. A tak vznikl nápad na čistící prostředky Mulieres. Výjimečné prací prostředky této vynalézavé rodiny začaly zajímat i ostatní rodinné příslušníky a blízké okolí a díky pozitivní zpětné vazbě začala Merylin podnikat ve velmi zajímavém odvětví. Netrvalo dlouho a založila rodinnou firmu se skvělým příběhem, který Vás určitě inspiruje!

“Mulieres má v lidech probouzet pozitivní pocity a přinést jim klid. Naši zákazníci mohou uklízet své domovy a prát své oblečení, aniž by si do domácností zvali nebezpečné chemikálie a alergeny. Jako hlavní ingredienci přípravků jsme záměrně vybrali olivový olej. Má totiž skvělé čisticí účinky, a navíc je šetrný k pokožce.” říká zakladatelka Mulieres Merylin.

Nejen, že jsou její výrobky přírodní a z vysoce kvalitních surovin, ale jsou také zajímavé tím, že způsob výroby a balení těchto produktů je velmi šetrný k životnímu prostředí. Všechna balení čistících prostředků Mulieres jsou skleněná nebo z recyklovaného kartonu. Oproti klasickým balením je tedy ušetřeno až 70% plastu! A jelikož jsou prostředky z přírodních materiálů, i odpadní voda z pračky je pro přírodu bezpečná! 

A jak správně recyklovat obaly pracích prostředků značky Mulieres? Prázdnou láhev otevřete pomocí palců podél spojů, vyjměte plastový sáček a vnější obal můžete bez obav hodit do kompostu nebo dát recyklovat. Plastový sáček vypláchněte a nechte uschnout - sáček, hrdlo láhve a její víčko je vyrobeno z recyklovaného plastu.

 

Chcete vědět, jak můžete využít prázdný kartonový obal? Třeba jako květináč, který je vhodný k vysazení rostlinek, bylinek či zeleniny.:)

 

A co je nejdůležitější? V prostředcích značky Mulieres nenajdete ŽÁDNÉ paraben, ropné produkty ani syntetické parfémy či barviva. Prostředky NEOBSAHUJÍ živočišné složky a NEJSOU testovány na zvířatech

 

Mohou se tedy pyšnit certifikáty Vegan Society a Natural Detergent Made with organic od ECOCERTU, který potvrzuje, že ingredience těchto výrobků jsou z 99,97% přírodního původu, jsou rozložitelné a hlavně bezpečné pro životní prostředí. A jak tedy dosáhnou tak úžasné vůně? No přeci díky esenciálním olejům!

A kde můžete výrobky značky Mulieres koupit? Najdete je na našem e-shopu za skvělé ceny, které pro Vás pečlivě volíme, aby byly pro všechny příznivé a hlavně dostupné!

Určitě také nepřehlédněte antibakteriální spreje značky Mulieres v praktických a ekologických skleněných lahvičkách. Protože v dnešní době je nejen ochrana životního prostředí důležitá, musíme také chránit sami sebe!Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli