Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
02.05.2020
Představujeme

Kvitok - Voňavý svět kosmetiky

navia/kvitok

Už jste slyšeli o sousedské značce přírodní kosmetiky Kvitok, která pochází ze Slovenska?😊 Možná ji znáte pod názvem Navia, pod kterým značka fungovala několik let, momentálně však značka prochází změnou názvu a přechází na výše uvedené jméno Kvitok. A že je nové jméno pro značku trefné, o tom nás přesvědčí výhradně květinové a bylinné složení. 

Myslím, že Vás nepřekvapí, kdo za celým nápadem stojí. Samozřejmě je to žena, která si přála vhodnější a hlavně nezávadnou kosmetiku pro sebe a své okolí. Martina, zakladatelka této značky, která má doktorský titul v oboru chemie, nebyla příliš nadšená ze složení kosmetiky, která se prodává v drogeriích, a proto se rozhodla vytvořit si produkty, které by obsahovaly složení, které chce ona sama.

 

“Rozumím fungování lidského těla, studuji souvislosti mezi vlivem konkrétních chemických sloučenin na naše zdraví a tyto poznatky měním do tvorby logicky promyšlených, ale stále přírodních receptur.” zakladatelka značky Navia/Kvitok Ing. Martina Dudová, PhD.

 

V roce 2017 byla Martina oceněna jako vítězka kategorie ÚSPEŠNÁ ŽIVNOSTNÍČKA 2017 v soutěži Podnikateľka Slovenska 2017. Martiny kosmetika samozřejmě není testovaná na zvířatech, a proto se může pyšnit oprávněním používat logo CRUELTY FREE INTERNATIONAL LEAPING BUNNY.


Zdroj: https://crueltyfreeinternational.org/leapingbunny

 

Kosmetiku Kvitok pro Vás máme samozřejmě i my!🤗 A jaké produkty tato 100% přírodní kosmetika nabízí? Tady je máte a posouzení, zdali je to nejlepší přírodní kosmetika už necháme na Vás. 🙂

 

Odkaz najdete zde: NAVIA / KVITOKLíbil se článek? Sdílejte ho s přáteli