Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
23.08.2020
Představujeme

Sprchový gel - chemický zabiják?

Sprchový gel s přírodním složením je dnešním hitem

Chemie už nikdy více, svědomitá péče o pokožku a vstřícnost vůči životnímu prostředí jsou přednější. Toto heslo bezesporu platí v mnoha oblastech našeho života a dotýká se i hygieny, tedy tuhých mýdel nebo sprchových gelů. Druhá z variant je možná pro někoho značně praktičtější, hodí se i na cesty, příjemně voní a obsahuje přírodní extrakty. Tedy, pokud si ji dobře vyberete, protože konvenční značky v supermarketech rozhodně nikdy nebudou bez umělých aromat, silikonů a fosfátů. Někdy je rozhodujícím faktorem výběru spotřebitelů i cena a nejlevnější produkty jistě nebývají z těch, které neškodí přírodě.

 

Vybírejte složení vhodné pro citlivou pleť

Pokud měla dosud vaše pokožka poněkud komplikovaný vztah se sprchovými gely, vězte, že v moderní době to už vůbec platit nemusí. Na trh se dostávají produkty s ryze přírodním složením, kde nenajdete barviva nebo parabeny a díky nimž se budete cítit ve sprchovém koutu jako uprostřed rozkvetlé zahrady – přesně tohle na vás může čekat a stačí jen jediná kapka. Co třeba vyzkoušet sprchový gel s konopím? Důkladné čištění pleti bez chemie, tedy bez zbytečných pupínků, svědění a celkově nepříjemného pocitu. Citlivá pleť není žádné mínus, hýčkejte si svou pokožku, jak jen můžete! K mání je i sprchový gel s mrkví a vanilkou, jenž provoní celou koupelnu jemnou vůní lusků, po kterých prahla nejen šlechta raně novověké Evropy. Výtažek z mrkve, meduňky nebo zázvoru se postará o to, aby byla pokožka hedvábná a vyživená opravdu do hloubky. Tekuté přírodní sprchové gely obsahují velmi jemné tenzidy a glycerin, což jsou klasické a základní složky, ale také čistou vodu. Stabilizátory a konzervační látky rostlinného původu, ale i kapku esenciálních olejů pro příjemnou vůni během sprchování. Složení je vlastně velmi podobné jako v případě přírodních tuhých mýdel. Záleží, čemu dáte přednost – na jedné misce vah je praktičnost, na druhé klasika a tradice.

Máte tetování? Speciální péče o kůži s "kérkou" !

100% přírodní produkty určené pro pokožku , která potřebuje jemnou péči a udržení barvy Vašeho tetování. Tetování znamená pro spoustu lidí spoustu věcí, tak zvanou "kérku" používali již staří Egypťané ke svému zkrášlení, neb je mělo přibližovat k jejich potetovaným bohům. Naopak takové Řecko dopřávalo tetování především padouchům a vyvrhelům - přímo na čelo. Celosvětově se také tetuje dobytek pro rozpoznání. Dnešní tetování je však odlišné, každý máme svůj příběh a důvod. Jedno máme však společné - chraňme si své tělo a pečujme o své tetování unikátními přípravky.

 

Přírodní tuhé mýdlo

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli