Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Představujeme Vám greenmat.cz

Jsme skupinka přátel, která má ráda dobré jídlo, přírodu, pomalé cestování, a hezké věci, které fungují v souladu s naší planetou a životním prostředí. Snažíme se Vám nabídnout produkty těch nejlepších tuzemských, ale i zahraničních malých podniků s velkým srdcem. Snažíme se podpořit ty, kteří malými kroky směřují k lepší budoucnosti a snaží se inspirovat jiné. I my chceme být inspirací a motivovat ostatní stát se hrdiny. Pojďte s námi měnit svět k lepšímu! 

Věříme, že nemusíme za jeden den změnit celý svět, stačí, když budeme postupně měnit své návyky a ovlivňovat tím návyky jiných lidí. Naším cílem je omezit používání jednorázových produktů, plastů a škodlivé chemie. Rádi se s Vámi podělíme o své nápady, postupy a rady a na oplátku se rádi inspirujeme Vámi a Vaším životem.

 

 

Snažíme se, abychom fungovali co nejšetrněji a aby náš dopad na životní prostředí byl co nejmenší. Snažíme se balit bezodpadkově a v duchu zero waste. Namísto nafukovacích polštářků jako výplně, plastových lepících pásek a krabic na míru opakovaně používáme krabice, ve kterých nám chodí zboží od dodavatelů a stejně tak opakovaně používáme výplně z těchto balíků. Místo plastové lepící pásky používáme speciální papírovou pásku s lepidlem na bázi přírodního kaučuku. Krabice, které jsou přelepené velkým množstvím plastových lepících pásek jsou na třídících linkách vytříděny a jdou na energetickou recyklaci neboli do spalovny.

 

 

Ať jsou Vaše důvody k zdravějšímu životnímu stylu a ochraně životního prostředí jakékoliv a ať postupujete jakkoliv velkými kroky, vězte, že každá takováto aktivita se počítá!

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli