Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Ochrana proti virům

KORONAVIRUS V ČR A CO NÁM PŘINÁŠÍ VOLNÝ POHYB OSOB?

Je v současné době volný pohyb osob opravdu bezpečný? Vláda pomalu ale jistě opouští od zavedených opatření a dříve či později umožní vrátit naše životy do původního režimu. Jaká rizika nás ale čekají a co udělat pro to, abychom se nemuseli bát?

Se zrušením zákazu volného pohybu osob, který vláda ve čtvrtek 23.4.2020 schválila přichází i riziko zvýšení počtu nakažených koronavirem COVID-19. Volný pohyb je omezen na počet deset lidí ve skupině. 

Česká republika v rámci uvolnění opatření povoluje:

  • shlukovat se na veřejnosti do počtu deseti osob, kdy vzdálenost od ostatních skupin nesmí být kratší než dva metry,
  • povoluje svatby s účastníky do deseti osob včetně oddávajícího,
  • bohoslužby s účastí do patnácti osob,
  • sportovci mají povoleno sportovat ve skupině do deseti lidí s odstupem od ostatních skupin na minimálně dva metry a profesionální sportovci dokonce mohou trénovat ve skupině do deseti osob bez použití roušky,
  • a v případě nutné potřeby můžeme na veřejnosti konzumovat jídlo a pití v místě prodeje.

Určitě nesmíme přestat chránit sebe, své blízké a své okolí. V Číně se virus opět šíří a vláda proto musí opět uzavírat města. Abychom v České republice zabránili opětovnému šíření koronaviru, s ukončením nouzového stavu nám bohužel nezmizí povinnost nosit roušku a dezinfikovat své ruce antibakteriálními přípravky. A proto i my na Greenmatu se snažíme zdostupnit veškeré přípravky na ochranu našeho zdraví a zabránění šíření nemoci.

 

PŘINÁŠÍME VÁM SLEVU NA NAŠE PŘÍRODNÍ ANTIBAKTERIÁLNÍ GELY/ ANTIBAKTERIÁLNÍ ROUŠKY!

 

Antibakteriální gely naleznete zde ->Přírodní antibakteriální gely a spreje.

 

Gel na ruce s antibakteriálními účinky OnlyEco, který je z 98% přírodní. Společnost OnlyEco ví, jak škodlivý dopad na životní prostředí a zákazníky mohou mít přírodní prostředky a kosmetika, a proto začali dělat věci jinak. Lépe. Tento gel účinkuje okamžitě a díky glycerinu a aloe vera je šetrný a jemný nejen k přírodě, ale také k naší pokožce.

dezinfekce na ruce greenmat.cz

 

Sprej na ruce s antibakteriálním účinkem Mulieres, který pro Vás máme ve dvou variantách – s aloe vera nebos tea tree. Tato deiznfekce má antibakteriální, antivirové a antiplísňové účinky, takže s ní nešlápnete vedle. Je malinká, takže se vejde jak do kabelky, tak do kapsy či kaslíku od auta. Přidané aloe vera má protizánětlivé účinky a udržuje pokožku hydratovanou. Také tea tree olej má blahodárné účinky, nejen že je silně antibiotický, ale také hojivý. Dezinfekce jsou ve skle, takže opět firma Mulieres myslí na životní prostředí a na místo škodlivé chemie používá přírodní látky.

antibakteriální sprej aloe vera a tea tree greenmat.cz

 

Ecoheart Hygienický sprej na ruce s mátou a anýzem, do kterého si můžete dokoupit náplně s vůní  máty a eukalyptu nebo skořice a hřebíčku. Nemusíme Vám ani říkat, jak je rozmarýn, máta či anýz blahodárný, jelikož působí protizánětlivě, a proto umí hojit záněty, podráždění nebo ranky na pokožce. Díky esenciálním olejům výrobky Ecoheart nádherně voní.

Ecoheart Hygienický sprej na ruce s mátou a anýzem
         

A kde najdete naše roušky s aktivním stříbrem? Nyní v AKCI a s dopravou ZDARMA ? Přeci zde!

 

Antibakteriální rouška s aktivním stříbrem Nanoag, která díky tkaninové technologii blokuje 99,98% bakterií a zabraňuje až 95% UVA a UVB. Pro alergiky je naše rouška také výhrou, protože chrání před vdechnutím prachu a pylu. Rouška splňuje normy USA AATCC 183 – 2014 standard a USA AATC 100 – 2012 standard. Obsahuje nanočástice stříbra a voděodolnou úpravu.

Nanoag roušky s aktivním stříbrem, pratelné. www.greenmat.cz

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli