Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
06.03.2021
Představujeme

Nábytek Vasagle

Nábytek Vasagle

Nová éra začala v roce 2011, prakticky tedy máme za sebou desetiletí plné úspěchů. Vasagle je značkou, na kterou jen tak nezapomenete – bude se výborně vyjímat nejen v obývacím pokoji a ložnici, ale zavítá také do koupelny a vybaví vám kancelář. Útulnost a souznění s přírodou v jednom balení, pohodový domov i prostory, kde pracujete. Obliba v Kanadě, Německu nebo například Velké Británii pak hovoří za vše, v těchto zemích jsou přeci spotřebitelé známí svými vysokými nároky. Praktické doplňky v rustikálním stylu, netradičně laděná knihovna i nástěnný věšák, račte si vybrat!

Renomovaný výrobce se představuje také u nás

Výborně zapadne do interiéru, je lehký a estetický, vlastně ideální doplněk do moderních domácností. Díky svým rozměrům se hodí také do garsonek a jiných menších prostor, kde je zapotřebí ušetřit alespoň několik decimetrů čtverečních. Psací stůl nebo konferenční stolek, na práci i kávu, pro studium různých dokumentů nebo večerní odpočinek.

Potřebujete nábytek, který zabere opravdu jen minimum místa a nabídne pozici pro desítky různých publikací? Potom je knihovna Vasagle dobrá volba, neboť zde vynikne propojení kovu a MDF desek, které vydrží dlouhé roky. Každá police unese až 25 kilogramů literatury bez ohledu na žánr, takže se můžete maximálně spolehnout. Pro květiny nebo různé dekorace jsou tu police na stěnu, kterým nebude dělat problém i větší květináč – spolehlivě si totiž poradí až s 15 kilogramy váhy.

Potřebujete flexibilitu? S jídelním stolem ji získáte

Najíst se společně s rodinou, to je obvyklé hlavně u večeří a víkendových obědů. Příjemná atmosféra, ale také několik chodů. Jídelní stůl Vasagle nabídne dostatek prostoru až pro čtyři stolovníky a unese i bohaté a pestré menu. Ocelové rámy a prvotřídní dřevotříska společně unesou až stokilogramovou nálož. Samotný stůl pak má lehce nad 20 kilogramů, poponést jej nebo nazdvihnout kvůli úklidu je pak dílem okamžiku a nemusíte prosit souseda – je lehkým a skladným doplňkem domácnosti, dostane se ke slovu i v jednopokojových bytech nebo 1+1, kde se doslova bojuje o každý volný kout. Výborným služebníkem může být také pojízdný regál Vasagle, jenž nabídne čtveřici úložných polic a hodí se nejen do koupelen, ale také do kuchyní. Záleží jen na vkusu a preferencích. Rez a plíseň nebudou mít šanci, materiál, jakým je právě polypropylén, odolá vlhkosti i dalším vnějším vlivům. Díky vyvýšeným okrajům polic nehrozí pád sprchových gelů, mýdel nebo doplňků do kuchyně, vše zůstane jednoduše na svém místě. Tedy, sečteno a podtrženo, jde o nábytek velmi praktický, jenž se u vás doma neztratí ani za deset let – bude stále v centru všeho dění

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli