Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
16.08.2020
Představujeme

Konec zatlačování ušního mazu směrem k bubínku!

Zaměřeno na vatové tyčinky: Bavlna a bambus dnes vévodí!

Spotřeba plastů je celosvětově problém a jistě nejde jen o brčka a kelímky, ale třeba i o tak malé věci, jako jsou tyčinky z vaty – a malého kousku umělé hmoty. Všichni jistě víme, že spláchnout použitou tyčinku do toalety zavání průšvihem, jako taková patří úplně jinam. Doplněk každodenní hygieny přináší komfortní pocit čistých uší a využije se i při líčení. Odstraní drobné nečistoty z pupíku nebo nosu, bude efektivní i při údržbě drobných kovových předmětů. Vata je zkrátka univerzální materiál…

Plast nebo dřevo? To už patří naštěstí minulosti

Plastové tyčinky z vaty zatěžují životní prostředí, v desítce nejčastějších výrobků z umělých hmot, které jsou vytaženy z moře, figuruje na čestném místě. Tvoří až desetinu odpadu z italských pláží a je tak ve společnosti plastových vidliček a nožů, tašek, brček a podobných výrobků.

Není právě teď čas na bambusové vatové tyčinky, u nichž máte jasno i o původu bavlny? Mohou se jednoduše přidat do zahradního kompostu, rozloží se beze zbytku a výroba je velmi snadná – nevyužívá se při ní žádných syntetik. Poslouží tedy hned dvakrát, pro domácí hygienu a také pro zahrádku, kde si pěstujete ovoce, bylinky a zeleninu.

 

Pokud ale chcete jít ještě dál.....

zkuste čistič uší na celý život, který je skutečně důmyslným vynálezem a v Asii už prakticky zdomácněl. Bambusová tyčinka spolehlivě vyčistí ušní okolí a nebude zbytečně zatlačovat ušní maz směrem k bubínku, což by mohlo vést v krajním případě až k nutnosti lékařského zásahu. Bez hromadění odpadu a zatěžování biosféry kolem nás, stačí jej vlastně jenom opláchnout a otřít. Zdánlivá drobnost, ale pro dnešní dobu, která jde ruku v ruce s udržitelností a vstřícností vůči přírodě, velmi důležitý pokrok. S tímto novátorským čističem se snadno naučí i malé děti, absence ostrých hran znamená bezpečné používání při každovečerní hygieně.

Čištění uší na celý život. Zero waste

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli