Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
11.09.2020
Představujeme

Co nesmí chybět ve Vaší koupelně?

Kvalitní tekutá mýdla provoní celou koupelnu a pohladí i vaši pokožku

Osvěty není nikdy dost, nejen tehdy, pokud jde o domácnost. O úspoře vody v koupelnách bylo napsáno už hodně, ale přemýšleli jste někdy nad tím, čím se vlastně myjete?

Existují tuhá mýdla

 

a

sprchové gely,

na rozdíl od minulých generací máme na výběr spoustu barev, vůní a značek. Ale jak si vlastně mezi nimi vybrat? Cíle jsou zde dva – potěšit přírodu a potěšit i sebe, mít dobrý pocit z vláčné pleti a z toho, že jsme při mytí nepoužili žádnou zbytečnou chemii, která by náš organismus jen zatěžovala.

Bez vyrážek a svědění aneb z lůna přírody Moderní tekuté mýdlo s přírodním složením, které nabídne neutrální pH a příjemně voní, je dnes hodně oblíbené. Vždyť stačí jen kapka, jíž nanesete na vlhké ruce, takže pětilitrový kanystr vydrží opravdu dlouhou dobu. Snadná biologická odbouratelnost produktu je také důležitá, zatěžovat už tolik zkoušené životní prostředí není nic, s čím bychom se snad chlubili přátelům a známým. Naopak, proč raději nepodat ekosystému kolem nás pomocnou ruku?

Nemělo by vysušovat, lepší bude, když se postará o hydrataci pokožky. Silná mýdla by neměla být v našich koupelnách prioritou, což platí nejen tehdy, když s námi v domácnosti žije někdo s velmi citlivou pletí. Ruce si také nemyjeme jen jednou denně, často jdeme k umývadlu hned několikrát, takže důraz na výběr mýdla jistě není od věci. V opačném případě můžeme mít dlaně vysušené a popraskané, přičemž rozhodně nejde jen o estetický problém.

Dobrý přítel pro každý den čeká v koupelně! A kromě jiného, přírodní mýdlo se lehce opláchne a nezanechává za sebou mastné stopy. Parfém je velmi jemný a neobsahuje alergeny, takže se vyhnete pupínkům a vyrážkám. Vybírat lze dnes mezi tekutou a tuhou variantou, ale tekutá má nesporné výhody, že?

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli