Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
30.08.2020
Představujeme

BIO pamlsky

Psí a kočičí dobroty v BIO kvalitě

Už dávno neplatí, že kočičí jídelníček se skládá z úlovků a psovi patří maximálně kost a chlebová kůrka, moderní svět se ke zvířecím přátelům žijícím s lidmi v jedné domácnosti chová úplně jinak než před několika generacemi. Mnozí majitelé mají ke čtvernožcům přístup vpravdě mateřský a velmi rádi jim proto dopřejí zajímavý jídelníček, spoustu hraček a s oblibou se jim věnují, pokud to časový plán dne jen trochu dovolí. 21. století také přineslo obrovský boom psích a kočičích pamlsků, ale jak mezi nimi vybírat? Velmi jednoduše – kvalita surovin je na prvním místě, důležitá je BIO kvalita.

Supermarket je třetí liga, zkuste originální pamlsky

Nakupovat psí a kočičí mňamky zrovna v běžných marketech není právě šťastné rozhodnutí. Jde o poměrně levné produkty, které spíš při dlouhodobém krmení poškozují zdraví. Obsahují totiž hlavně pšenici a obsah masa je v nich vlastně zanedbatelný. Díky umělým aromatům a spoustě soli sice mohou na první pohled zabodovat, ale ledviny vašeho mazlíčka si spíše notně povzdechnou. Podle čeho se tedy orientovat? Podívejte se na složení a nespokojte se s polovičatou odpovědí. Kuřecí paté pro kočky je bez obilovin a nabídne vysoký podíl masa, stejně jako kvalitního oleje, nechybí ani tolik potřebné minerální látky. Zachutná také mlsným kočkám, které tvoří z celkového počtu tuzemských mňoukajících šelmiček minimálně sto procent. Bez umělých konzervantů nebo soli, zato s kvalitní porcí masa s jasným původem. Ptejte se na volný chov, právě takové maso je nejzdravější nejen pro kočičí mlsaly!

Psí dobroty samozřejmě nesmí zůstat pozadu Na své si snadno přijdou i pejskové, kterým můžete nabídnout pamlsky Benevo. Minimum tuku a žádná sója nebo dokonce cukr. Jinými slovy, ideální doplněk výcviku, díky němuž psí kamarád pozná, že vše probíhá podle vašeho plánu. Psí sušenky příjemně voní, a ještě lépe chutnají, navíc pomohou osvěžit dech. Pestrý výběr je zárukou úspěchu, vždyť i psi rádi zkoušejí nové věci a mlsání jim není cizí.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli